Nederlands Kampioenschap een succes voor onze leden

Afdrukken
Publicatiedatum Geschreven door H. Jansen

De van 12 tot en met 14 januari gehouden Nederlandse kampioenschappen in Zwolle waren voor drie van onze leden zeer succesvol. Jos van Wezel 2x zilver met zijn Ino grasparkieten groen sl en Rowdy van Son 1x goud, 2x zilver met de Zebravinken moesten hun meerdere erkennen in Erwin Dieterich 2x goud, zilver en brons de grote winnaar met Catharina parkieten.

Erwin was tijdens deze tentoonstelling ook succesvol bij de speciaal club Catharinaparkieten die hem in de Ijselhallen alle lof toe bedeelde als overall winnaar van hun club.

Wij zijn ook trots op onze leden en hun prestaties, mannen van harte gefeliciteerd met jullie resultaten.

Volgende editie zullen we met meer personen present zijn.....

 

06-24-24. Vogelvereniging De Edelzanger. Best online poker sites - .